Aktuální akce

Podzimní seminář 21.10.2022

Vážení členové.

 

  Rádi bychom Vás pozvali na další seminář ARE a zároveň také na valnou hromadu naší embryologické asociace. Seminář se uskuteční v pátek 21.10.2022. Plánovaný začátek akce je ve 14:00. Místo konání: hotel Mlýn, Vílanec u Jihlavy. Po ukončení semináře (cca v 18:00) budeme volně pokračovat společenským večerem, proto je zajištěna možnost ubytování účastníků.

 

  Ubytování je však termínově i kapacitně omezené!!!

 

  Kdo máte zájem o ubytování, hlaste se do 19.6.2022 na office@are.cz (ev. info@are.cz). Pro úplné zajištění ubytování (včetně snídaně) bude vyžadována záloha. Máte-li zájem o ubytování s konkrétními lidmi, i to nám dejte vědět, jinak každého z Vás přiřadíme na jednotlivá lůžka dle klasických pravidel ubytování. Cena ubytování se snídaní je 700,-Kč na osobu/noc - při obsazení pokoje menším počtem osob než je postelí, vzrůstá cena ubytování a snižuje se možnost ubytování pro ostatní účastníky ☹. Ubytování v tuto chvíli nelze zamluvit samostatně přímo na hotelu, musí to jít přes nás… Registrace po 19.6.2022 je možná, nicméně z důvodu kapacity hotelu není ubytování garantováno. 

 

 

Část programu bude věnována diskusnímu fóru na různá témata. Témata byla vybrána hlasováním, které probíhalo prostřednitvím online hlasování do 31.8.2022.

 

Zvolená témata:

 

1.téma – Ukončení skladování kryokonzervovaných vzorků

2.téma – SEC kódy, transporty vzorků 

 

Finální program naleznete zde. 

 

 

  Těšíme se na setkání a společné posezení!

 

                                                                                                                               Výbor ARE